• Datum objave
    07.6.2019
  • Lokacija
    Ljubljana
  • Rok prijave
    28.6.2019
  • Za vas bomo poskrbeli

      Našim sodelavcem zagotavljamo odlične delovne pogoje in nudimo:

      • zanimive delovne naloge,
      • delo v mednarodnem okolju,
      • samostojnost pri opravljanju delovnih nalog,
      • delo z naprednimi orodji in sistemi,
      • možnost izobraževanj,
      • možnost udeležbe na domačih in mednarodnih konferencah,
      • fleksibilno delovno okolje (delo od doma, prilagodljiv urnik itd.),
      • stimulativno plačilo.

Ustvarjaj zgodbe in dogodke, ki pustijo vtis – pridruži se dinamičnemu in hitro rastočemu podjetju

Vabimo vas v mlado in dinamično ekipo projektne pisarne NIL, ki vodi in razvija kompleksne IT projekte za najbolj zahtevne domače in tuje stranke. Vsak naš projekt je skrbno voden in pomaga našim strankam razvijati produkte in storitve z visoko dodano vrednost na globalnem trgu.

Iščemo kandidatke in kandidate, ki imajo veselje, znanje in izkušnje iz projektnega vodenja.

Vaše naloge bodo:

  • Priprava, načrtovanje, planiranje, usklajevanje in vodenje projektov,
  • izvedba operativnih in administrativnih koordinacijskih postopkov na projektih,
  • projektno vodenje, spremljanje in obvladovanje odstopanj pri izvajanju projektov,
  • spremljanje razvoja tehnologije ter reševanje tehničnih vprašanj na svojem področju,
  • razporejanje resursov na projektih,
  • koordinacija in organizacija dela.

Pričakovana znanja in kompetence

Od kandidatov pričakujemo:

  • Najmanj VI. stopnjo strokovne izobrazbe,
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  • dobro poznavanje MS Office,
  • komunikacijske in organizacijske sposobnosti ter timsko naravnanost,
  • veselje do projektnega vodenja in pripravljenost za učenje,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • inovativnost, samostojnost, proaktivnost,
  • poznavanje projektnega vodenja,
  • praktične izkušnje z vodenjem projektov na globalnem trgu.

Pogoji delovnega mesta

  • delo za določen čas enega leta ter možnostjo nadaljnje zaposlitve za nedoločen čas
  • poskusna doba 6 mesecev, polni delovni čas

Več informacij in prijava

Vse zainteresirane vabimo, da se na razpis prijavijo do 28. 6. 2019 na elektronski naslov kadri@nil.com. Prijavi obvezno priložite življenjepis (CV) v slovenskem in angleškem jeziku.

Pri prijavi v zadevo e-sporočila vpišite »Projektni vodja«.

O NIL-u

NIL je mednarodno uveljavljen ponudnik naprednih rešitev in storitev s področij podatkovnih centrov, omrežij, računalništva v oblaku in informacijske varnosti za poslovna in industrijska okolja, državno upravo, javne institucije in ponudnike telekomunikacijskih storitev. Za svoje stranke povečujemo vrednost poslovanja s svetovalnimi storitvami, storitvami upravljanja, sistemsko integracijo in izobraževanji. Uspešno delo se izkazuje tudi v poslovnih rezultatih, saj beležimo večletno zaporedno dvomestno rast obsega poslovanja.

Podjetje je bilo ustanovljeno leta 1989, danes pa smo z rešitvami prisotni po vsem svetu. Lokalna predstavništva imamo v Združenih arabskih emiratih, Južnoafriški republiki, Maroku, ZDA, Savdski Arabiji, Srbiji in na Hrvaškem. Sedež podjetja je v Sloveniji, skupaj pa skupina naših podjetij zaposluje več kot 180 ljudi. NIL je del skupine Conscia.